Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 119 Харківської міської ради Харківської області

Перший дзвоник

1 вер. 2014
Сьогодні в школі відбулось свято Першого дзвоника.

На святі були присутні гості:

Нехорошков Роман Борисович, директор Департаменту житлового господарства Харківської міської ради, депутат Харківської міської ради;

Кухтіна Олена Геннадіївна, завідувач сектору служди у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради;

Новік Галина Михайлівна, заступник начальника управління освіти адміністрації Орджонікідзевського району Харківської міської ради;

Самойлов Серегій Анатолійович, координатор міжнародного проекту " Мережа шкіл миру".

Сьогодні шкільну сім`ю поповнили 115 першокласників. Депутат Харківської міської ради Нехорошков Роман Борисович зачитав звернення від міського голови Геннадія Кернеса та вручив першокласникам букварі. Для учнів школи виступили танцювальний колектив "Енергія", переможець конкурсу " Міні Містер Харків -2014" Шевцов Олександр та Тригуб Арина, учні 3-А класу; Сизова Анастасія( 3-А клас) та Сатикіна Поліна (2-А клас). Приємною несподіванкою для учнів став виступ театру ростових ляльок " Діалог".