Початкова школа
Методичне об’єднання вчителів початкових класів:
18 вчителів
15 класів (439 учнів)
3 ГПД (90 учнів)
Вища кваліфікаційна категорія – 5
у тому числі:
Вчитель методист – 2
Старший вчитель – 1
Спеціаліст І категорії – 7
Спеціаліст ІІ категорії – 4
Спеціаліст – 2
Режим роботи початкової школи:
п’ятиденний навчальний тиждень, одна зміна. Початок уроків 8:30
У школі відкрито 3 групи продовженого дня
Режим роботи ГПД:
1 група (1 класи) Понеділок- Середа 13.15-18.15, Четвер-П'ятниця 12.20-17.20
2 група (2 класи) Понеділок - Четвер 13.15-18.15, П'ятниця 12.20-17.20
3 група (3-4 класи) Понеділок,Вівторок, Середа,П'ятниця 13.15-18.15, Четвер 12.20-17.20
Впровадження інноваційних технологій в початковій школі:
Впровадження Всеукраїнського науково-педагогічного проекту “Інтелект України” – вчителі Заплотна С.М. (1А), Галівець Н.В. (2А), Божко І.В. (3А), Ломака Н.А. (4А)
Презентаційний ролік можна переглянути тут
Фотозвіт можна переглянути тут http://school119.klasna.com/uk/photoalbum/12407
Впровадженням методу проектів, як технології формування ключових компетентностей учнів початкових класів – вчителі Стативка Т.В. (3Г клас), Ющенко І.В. (4Б клас), Танько А.О. (2В клас), Юрченко І.Ю. (2Б клас)
Впровадження інформаційно-ціннісного підходу до навчання читанню ( за технологією О. М. Кушніра) – вчитель Ткаченко Н.М. (1Г клас)
Школа є майданчиком для проведення практичних семінарів для слухачів курсів підвищення кваліфікації ХАНО.
Фотозвіт можна переглянути тут: http://school119.klasna.com/uk/photoalbum/12426
Участь у міському конкурсі інтегрованих уроків “Про мій Харків – моїм учням”
- 2010-2011 навчальний рік
вчитель Танько А.О. посіла І місце у районному етапі та ІІІ місце у міському етапі конкурсу
- 2011-2012 навчальний рік
вчитель Калюжна О.О. посіла І місце у районному етапі конкурсу
- 2012-2013 навчальний рік
вчитель Беспалова М.С. взяла участь у районному етапі конкурсу
- 2013-2014 навчальний рік
вчитель Ющенко І.В. посіла ІІ місце у районному етапі конкурсу http://school119.klasna.com/uk/site/news/view/id/248
Участь у XIX Харківській обласній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій:
- Диплом ІІІ ступеня
Творча група вчителів початкової школи
“Впровадження методу проектів у діяльність учнів початкових класів”
- Диплом ІІІ ступеня
Ющенко І.В., Божко І.В.
“Попередження дитячого травматизму”
Варіативна складова:
- Індивідуальні та групові заняття з учнями з базових навчальних предметів з метою розвитку творчих здібностей учнів, кращого засвоєння ними програмового матеріалу.
Участь учнів початкової школи у Всеукраїнському інтерактивно-природничому конкурсі “Колосок”
2009/2010 н.р. – 116 учнів
2010/2011 н.р. – 168 учнів
2011/2012 н.р. – 278 учнів
2012/2013 н.р. - 284 учня
2013/2014 н.р. - 304 учня
Школа нагороджена дипломом МОН МСУ за поширення природничих наук серед школярів у 2011/2012 навчальному році
Участь учнів початкової школи у Всеукраїнському інтерактивно-природничому конкурсі “Весняний колосок”
2010/2011 н.р. – 146 учнів
2011/2012 н.р. – 243 учня
2013/2014 н.р. - 246 учнів
Участь учнів початкової школи у Міжнародному конкурсі з математики “Кенгуру”
2009/2010 н.р. – 179 учнів
2010/2011 н.р. – 181 учень
2011/2012 н.р. – 152 учня
2013/2014 н.р. - 196 учнів
Участь учнів початкової школи у Всеукраїнській народознавчій грі "Соняшник"
2009/2010 н.р. – 198 учнів
2010/2011 н.р. – 255 учнів
2011/2012 н.р. – 199 учнів
2012/2013 н.р. - 265 учнів
2013/2014 н.р. - 294 учня
Участь учнів початкової школи у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі з суспільствознавства «Кришталева сова»
2011/2012 н.р. – 97 учнів
2012/2013 н.р. - 153 учня
2013/2014 н.р. - 69 учнів
Участь учнів початкової школи у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі з англійської мови «Гринвіч»
2010/2011 н.р. – 108 учнів
2011/2012 н.р. – 150 учнів
2012/2013 н.р. - 154 учня
2013/2014 н.р. - 173 учня
Участь учнів початкової школи у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі з англійської мови «Puzzle»
2010/2011 н.р. – 61 учнів
2011/2012 н.р. – 70 учнів
2012/2013 н.р. - 81 учень
2013/2014 н.р. - 76 учнів
Участь учнів початкової школи у першій Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з англійської мови «ABC OLIMP»
2011/2012 н.р. – 197 учнів
Переможці Всеукраїнського конкурсу читців ім.Т.Г.Шевченка
2012/2013 н.р. - учень 4-В класу Сіненко Олександр - І місце
2013/2014 н.р. - участь взяв учень 3-В класу Бондаренко Кирило
Переможці районної міжпредметної олімпіади для випускників школи І ступеня “У світі знань”
2008/2009 н.р.
Романенко Вікторія – І місце – українська мова (вчитель Заплотна С.М.)
2010/2011 н.р.
Борзих Катерина – ІІ місце – українська мова (вчитель Пєнкіна О.А.)
Левадна Аліса – ІІ місце – Я і Україна. Природознавство (вчитель Пєнкіна О.А.)
Лучнікова Світлана – ІІІ місце – математика (вчитель Ломака Н.А.)
Зінченко Софія – ІІІ місце – українська мова (вчитель Божко І.В.)
Горюшко Станіслав – ІІІ місце – математика (вчитель Беспалова М.С.)
2011/2012 н.р.
Рябцев Денис – І місце – Я і Україна. Природознавство (вчитель Галівець Н.В.)
Кудревич Ярослав – ІІ місце – Я і Україна.Природознавство (вчитель Юрченко І.Ю.)
Купріянов Михайло – ІІІ місце – математика (вчитель Божко І.В.)
Зінченко Софія – ІІІ місце – українська мова (вчитель Божко І.В.)
Фіалка Михайло – ІІІ місце – Я і Україна. Природознавство (вчитель Божко І.В.)
2012/2013 н.р.
Відповідно до протоколу наша школа посіла ІV командне місце.
Індивідуальний залік:
Овчаренко Олександра - ІІІ місце - математика (вчитель Ткаченко Н.М.)
2013/2014 н.р.
Відповідно до протоколу наша школа посіла ІІ командне місце.
Індивідуальний залік:
Логвінова Ангеліна - І місце - українська мова (вчитель Ткаченко Н.М.)
Шкурат Владислав - ІІ місце - математика (вчитель Ющенко І.В.)
Овчаренко Олександра - ІІІ місце - математика (вчитель Ткаченко Н.М.)
Тюніна Анна - ІІІ місце - Я і Україна. природознавство (вчитель Веремко Н.Є.)
2014/2015 н.р.
Відповідно до протоколу наша школа посіла ІІІ командне місце.
Шкурат Владислав Андрійович - ІІІ місце - математика (вчитель Ющенко І.В.)
Яшан Вікторія Олександрівна - ІІІ місце - українська мова (вчитель Шоста О.В.)
Ясінецька Дар’я Олегівна - ІІІ місце - українська мова (вчитель Божко І.В.)
Переможці міської міжпредметної олімпіади для випускників школи І ступеня “Путівка в науку”
2010/2011 н.р.
Борзих Катерина – номінація “Майбутній мовознавець” (вчитель Пєнкіна О.А.)
Левадна Аліса – номінація “Майбутній науковець” (вчитель Пєнкіна О.А.)
2013/2014 н.р.
Логвінова Ангеліна - номінація “Майбутній мовознавець” (вчитель Ткаченко Н.М.)
Переможці 2 етапу конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика
2008/2009 н.р.
Романенко Вікторія - І місце (вчитель Заплотна С.М.)
2009/2010 н.р.
Романенко Вікторія - ІІ місце (вчитель Заплотна С.М.)
2010/2011 н.р.
Борзих Катерина - ІІІ місце (вчитель Пєнкіна О.А.)
2011/2012 н.р.
Зінченко Софія - І місце (вчитель Божко І.В.)
Вечірська Анна - ІІ місце (вчитель Танько А.О.)
2012/2013 н.р.
Вечірська Анна - І місце (вчитель Танько А.О.)
2013/2014 н.р.
Шкурат Владислав - І місце (вчитель Ющенко І.В.)
Логвінова Ангеліна - ІІ місце (вчитель Ткаченко Н.М.)
2014/2015 н.р.
Ясінецька Дар'я - І місце (вчитель Божко І.В.)
Шкурат Владислав - І місце (вчитель Ющенко І.В.)
20.11.2014 Дар'я та Владислав взяли участь у обласному етапі конкурсу і посіли 2 місця у своїх вікових категоріях.
Чекаємо на результати Всеукраїнського етапу конкурсу
Участь учнів початкової школи у Малих Олімпійських іграх
2010/2011 н.р.
Команда 4Б класу (вчитель Ющенко І.В.) посіла І місце у районному етапі змагань та V місце у міському етапі.
2011/2012 н.р.
Команда 4-х класів (вчитель Божко І.В.) посіла І місце у районному етапі змагань та взяла участь у міському етапі.
2012/2013 н.р.
Команда 4-х класів (вчитель Галівець Н.В.) посіла ІІ місце у районному етапі змагань.
Фотозвіт: http://school119.klasna.com/uk/photoalbum/20874
2013/2014 н.р.
Команда 4-х класів (вчитель Заплотна С.М.) посіла І місце у районному етапі змагань та 5 місце у міських змаганнях
Відеозвіт: https://www.youtube.com/watch?v=-GtWpLxSpl8
2014/2015 н.р.
Команда 4-х класів (вчитель Ющенко І.В.) взяла участь у районному етапі змагань
ФЕСТИВАЛЬ " СЛОБОЖАНСЬКІ МУЗИ"
У ПК ХАРП відбувсь заключний етап районного конкурсу " Слобожанські музи".
ВІТАЄМО УЧНІВ, ЯКІ ОТРИМАЛИ ГРАН - ПРІ
РАЙОННОГО ФЕСТИВАЛЮ " СЛОБАЖАНСЬКІ МУЗИ"
Салтанову Луїзу (2-А кл).
Вокальний ансамбль 4 класів « Радуга». Керівник Бондаренко Н.С.
Сатикіну Поліну (2-А кл.)
Сизову Анастасію (3-А кл.) Керівник Городецька І.І.
Ясінецьку Дар`ю (3-Акл.)
Дегтярьова Микиту (3-А кл.) Керівник Божко І.В.