Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 119 Харківської міської ради Харківської області

 


Початкова школа

Методичне об’єднання вчителів початкових класів:

18 вчителів

15 класів (439 учнів)

3 ГПД (90 учнів) 

Вища кваліфікаційна категорія – 5

у тому числі:

Вчитель методист – 2

Старший вчитель – 1

Спеціаліст І категорії – 7

Спеціаліст ІІ категорії – 4

Спеціаліст – 2

 

Режим роботи початкової школи:

п’ятиденний навчальний тиждень, одна зміна. Початок уроків 8:30

 

У школі відкрито 3 групи продовженого дня

Режим роботи ГПД:

1 група (1 класи) Понеділок- Середа 13.15-18.15, Четвер-П'ятниця 12.20-17.20 

2 група (2 класи) Понеділок - Четвер 13.15-18.15, П'ятниця 12.20-17.20

3 група (3-4 класи) Понеділок,Вівторок, Середа,П'ятниця 13.15-18.15, Четвер 12.20-17.20

 

Впровадження інноваційних технологій в початковій школі:

Впровадження Всеукраїнського науково-педагогічного проекту “Інтелект  України” – вчителі Заплотна С.М. (1А), Галівець Н.В. (2А), Божко І.В. (3А), Ломака Н.А. (4А)      

 

Презентаційний ролік можна переглянути тут 

Фотозвіт можна переглянути тут http://school119.klasna.com/uk/photoalbum/12407

 

Впровадженням методу проектів, як технології формування ключових компетентностей учнів початкових класів – вчителі Стативка Т.В. (3Г клас), Ющенко І.В. (4Б клас),  Танько А.О. (2В клас), Юрченко І.Ю. (2Б клас) 

   

Впровадження інформаційно-ціннісного підходу до навчання читанню ( за технологією О. М. Кушніра) – вчитель Ткаченко Н.М. (1Г клас)

 

Школа є майданчиком для проведення практичних семінарів для слухачів курсів підвищення кваліфікації ХАНО.

Фотозвіт можна переглянути тут: http://school119.klasna.com/uk/photoalbum/12426

 

Участь у міському конкурсі інтегрованих уроків “Про мій Харків – моїм учням”

  • 2010-2011 навчальний рік

вчитель Танько А.О. посіла І місце у районному етапі та ІІІ місце у міському етапі конкурсу

  • 2011-2012 навчальний рік

вчитель Калюжна О.О. посіла І місце у районному етапі конкурсу

  • 2012-2013 навчальний рік

вчитель Беспалова М.С. взяла участь у районному етапі конкурсу

  • 2013-2014 навчальний рік

вчитель Ющенко І.В. посіла ІІ місце у районному етапі конкурсу http://school119.klasna.com/uk/site/news/view/id/248

    

 

 

Участь у XIX Харківській обласній виставці-презентації педагогічних ідей та технологій:

  • Диплом ІІІ ступеня

 Творча група вчителів початкової школи

“Впровадження методу проектів у діяльність учнів початкових класів”

  • Диплом ІІІ ступеня

Ющенко І.В., Божко І.В.

“Попередження дитячого травматизму”

 

Варіативна складова:

  • Індивідуальні та групові заняття з учнями з базових навчальних предметів з метою розвитку творчих здібностей учнів, кращого засвоєння ними програмового матеріалу.

Участь учнів початкової школи у Всеукраїнському інтерактивно-природничому конкурсі “Колосок”

 

2009/2010 н.р. – 116 учнів

2010/2011 н.р. – 168 учнів

2011/2012 н.р. – 278 учнів

2012/2013 н.р. - 284 учня

2013/2014 н.р. - 304 учня

Школа нагороджена дипломом МОН МСУ за поширення природничих наук серед школярів у 2011/2012 навчальному році

 

Участь учнів початкової школи у Всеукраїнському інтерактивно-природничому конкурсі “Весняний колосок”

 

2010/2011 н.р. – 146 учнів

2011/2012 н.р. – 243 учня

2013/2014 н.р. - 246 учнів

 

Участь учнів початкової школи у Міжнародному конкурсі з математики “Кенгуру”

 

2009/2010 н.р. – 179 учнів

2010/2011 н.р. – 181 учень

2011/2012 н.р. – 152 учня

2013/2014 н.р. - 196 учнів

 

Участь учнів початкової школи у Всеукраїнській народознавчій грі "Соняшник"

 

2009/2010 н.р. – 198 учнів

2010/2011 н.р. – 255 учнів

2011/2012 н.р. – 199 учнів

2012/2013 н.р. - 265 учнів

2013/2014 н.р. - 294 учня

 

Участь учнів початкової школи у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі з суспільствознавства «Кришталева сова»

 

2011/2012 н.р. – 97 учнів

2012/2013 н.р. - 153 учня

2013/2014 н.р. - 69 учнів

 

Участь учнів початкової школи у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі з англійської мови «Гринвіч»

 

2010/2011 н.р. – 108 учнів

2011/2012 н.р. – 150 учнів

2012/2013 н.р. - 154 учня

2013/2014 н.р. - 173 учня

 

Участь учнів початкової школи у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі з англійської мови «Puzzle»

 

2010/2011 н.р. – 61 учнів

2011/2012 н.р. – 70 учнів

2012/2013 н.р. - 81 учень

2013/2014 н.р. - 76 учнів

 

Участь учнів початкової школи у першій Всеукраїнській інтернет-олімпіаді з англійської мови «ABC OLIMP»

 

2011/2012 н.р. – 197 учнів

 

Переможці Всеукраїнського конкурсу читців ім.Т.Г.Шевченка

 

2012/2013 н.р. - учень 4-В класу Сіненко Олександр - І місце

2013/2014 н.р. - участь взяв учень 3-В класу Бондаренко Кирило

 

Переможці районної міжпредметної олімпіади для випускників школи І ступеня “У світі знань”

 

2008/2009 н.р.

Романенко Вікторія – І місце – українська мова (вчитель Заплотна С.М.)

 

2010/2011 н.р.

Борзих Катерина – ІІ місце – українська мова (вчитель Пєнкіна О.А.)

Левадна Аліса – ІІ місце – Я і Україна. Природознавство (вчитель Пєнкіна О.А.)

Лучнікова Світлана – ІІІ місце – математика (вчитель Ломака Н.А.)

Зінченко Софія – ІІІ місце – українська мова (вчитель Божко І.В.)

Горюшко Станіслав – ІІІ місце – математика (вчитель Беспалова М.С.)

 

2011/2012 н.р.

Рябцев Денис – І місце – Я і Україна. Природознавство (вчитель Галівець Н.В.)

Кудревич Ярослав – ІІ місце – Я і Україна.Природознавство (вчитель Юрченко І.Ю.)

Купріянов Михайло – ІІІ місце – математика (вчитель Божко І.В.)

Зінченко Софія – ІІІ місце – українська мова (вчитель Божко І.В.)

Фіалка Михайло – ІІІ місце – Я і Україна. Природознавство (вчитель Божко І.В.)

 

2012/2013 н.р.

Відповідно до протоколу наша школа посіла ІV командне місце.

Індивідуальний залік:

Овчаренко Олександра - ІІІ місце - математика (вчитель Ткаченко Н.М.)

 

2013/2014 н.р.

Відповідно до протоколу наша школа посіла ІІ командне місце.

Індивідуальний залік:

Логвінова Ангеліна - І місце - українська мова (вчитель Ткаченко Н.М.)

Шкурат Владислав - ІІ місце - математика (вчитель Ющенко І.В.)

Овчаренко Олександра - ІІІ місце - математика (вчитель Ткаченко Н.М.)

Тюніна Анна - ІІІ місце - Я і Україна. природознавство (вчитель Веремко Н.Є.)

 

2014/2015 н.р.

Відповідно до протоколу наша школа посіла ІІІ командне місце.

Шкурат Владислав Андрійович - ІІІ місце - математика (вчитель Ющенко І.В.)

Яшан Вікторія Олександрівна - ІІІ місце - українська мова (вчитель Шоста О.В.)

Ясінецька Дар’я Олегівна - ІІІ місце - українська мова (вчитель Божко І.В.)

 

Переможці міської міжпредметної олімпіади для випускників школи І ступеня “Путівка в науку”

 

2010/2011 н.р.

Борзих Катерина – номінація “Майбутній мовознавець” (вчитель Пєнкіна О.А.)

Левадна Аліса – номінація “Майбутній науковець” (вчитель Пєнкіна О.А.)

 

2013/2014 н.р.

Логвінова Ангеліна - номінація “Майбутній мовознавець” (вчитель Ткаченко Н.М.)

 

Переможці 2 етапу конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика

 

2008/2009 н.р.

Романенко Вікторія - І місце (вчитель Заплотна С.М.)

 

2009/2010 н.р.

Романенко Вікторія - ІІ місце (вчитель Заплотна С.М.)

 

2010/2011 н.р.

Борзих Катерина - ІІІ місце (вчитель Пєнкіна О.А.)

 

2011/2012 н.р.

Зінченко Софія - І місце (вчитель Божко І.В.)

Вечірська Анна - ІІ місце (вчитель Танько А.О.)

 

2012/2013 н.р.

Вечірська Анна - І місце (вчитель Танько А.О.)

 

2013/2014 н.р.

Шкурат Владислав - І місце (вчитель Ющенко І.В.)

Логвінова Ангеліна - ІІ місце (вчитель Ткаченко Н.М.)

 

2014/2015 н.р.

Ясінецька Дар'я - І місце (вчитель Божко І.В.)

Шкурат Владислав - І місце (вчитель Ющенко І.В.)

20.11.2014 Дар'я та Владислав взяли участь у обласному етапі конкурсу і посіли 2  місця у своїх вікових категоріях.

Чекаємо на результати Всеукраїнського етапу конкурсу

 

Участь учнів початкової школи у Малих Олімпійських іграх

2010/2011 н.р.

Команда 4Б класу (вчитель Ющенко І.В.) посіла І місце у районному етапі змагань та V місце у міському етапі.

    

2011/2012 н.р.

Команда 4-х класів (вчитель Божко І.В.) посіла І місце у районному етапі змагань та взяла участь у міському етапі.

    

2012/2013 н.р.

Команда 4-х класів (вчитель Галівець Н.В.) посіла ІІ місце у районному етапі змагань.

Фотозвіт: http://school119.klasna.com/uk/photoalbum/20874

2013/2014 н.р.

Команда 4-х класів (вчитель Заплотна С.М.) посіла І місце у районному етапі змагань та 5 місце у міських змаганнях

Відеозвіт: https://www.youtube.com/watch?v=-GtWpLxSpl8

2014/2015 н.р.

Команда 4-х класів (вчитель Ющенко І.В.) взяла участь у районному етапі змагань

ФЕСТИВАЛЬ " СЛОБОЖАНСЬКІ МУЗИ"

 У ПК ХАРП відбувсь заключний етап районного конкурсу " Слобожанські музи".

ВІТАЄМО УЧНІВ, ЯКІ ОТРИМАЛИ ГРАН - ПРІ
РАЙОННОГО ФЕСТИВАЛЮ " СЛОБАЖАНСЬКІ МУЗИ"

Салтанову Луїзу (2-А кл).

Вокальний ансамбль 4 класів « Радуга». Керівник Бондаренко Н.С.

Сатикіну Поліну (2-А кл.)

Сизову Анастасію (3-А кл.) Керівник Городецька І.І.

Ясінецьку Дар`ю (3-Акл.)

Дегтярьова Микиту (3-А кл.) Керівник Божко І.В.