Складові моделі школи сприяння здоров'ю

Складові моделі школи

сприяння здоров'ю

Управлінська діяльність

• Розроблено заходи з координації зусиль педагогів та медичних працівників, що спрямовуються на зміцнення здоров'я учнів
• Впроваджено раціональний режим функціонування школи.
Управлінська діяльність

Дидактична діяльність

•Створено консультаційний пункт та організовано роботу еколого-валеологічного освітнього семінару для батьків та педагогічних працівників
•Організація рухової активності дітей у процесі навчання.

Дидактична діяльність

Психологічна діяльність

•Участь у обласних виставках-презентаціях ; цикл занять “Шлях до успіху”
•Розроблено Програму розвитку навчально-пізнавальної мотивації молодших школярів
•Впровадження та  реалізація Програми МОН України “Сприяння просвітницькій роботі” “рівний рівному”;
•Психологічний театр “Надія”

Психологічна діяльність

Науково- методична діяльність

•Організовано розробку навчально-методичного та науково-методичного забезпечення освітньої діяльності з охорони здоров'я дітей
•Забезпечено зростання рівня професійної компетентності вчителів за умови реалізації цілей розвитку особистості учнів
Науково-методична діяльність

Виховна діяльність

Організація постійного лекторію “Здорова родина здорова дитина” та батьківського клубу “Живемо в злагоді”.
•Організація учнівського самоврядування. І місце у районному конкурсі – огляді на найкращу модель шкільного самоврядування.
•Участь у проекті “Виховна система загальноосвітнього навчального закладу: традиції та інновації” у межах Інтернет-конференції “Здоровий спосіб життя - запорука життєвого успіху” (старший учитель Божко І.В.)
•Впровадження проекту “Шкільна академія підприємництва” при підтримці Міністерства Закордонних справ
(практичний психолог Чешик Р.В.).
•Участь у міжнародних проектах Pespect Your Health , Fair Play, Open Fun Football School (Вчителі фізкультури – Луніна Л.Г. , Паляничко О.П.).
•Сертифікат координатора проекту RYH та OFFS , керівника програми профілактики ВІЛ/СНІД в Україні GIZ, “Fair Play – чесна гра” (вчитель фізичного виховання – Паляничко О.П.)
•Реалізація та впровадження проекту “Поважай своє здоровья” – Єврошкола 2012.
•Участь у міжнародному освітньому проекті “Мережа шкіл миру”.
Свідотство “Школа миру ”.
•Спортивна база школи: 2 зали, міні футбольне поле, тренажерний та гімнастичний майданчики.
Виховна діяльність

Медична діяльність

У 2011/2012 навчальному році було проведено капітальний ремонт медичного кабінету, поповнена матеріально-технічна база.
•І місце в районному конкурсі-огляді медичних кабінетів(2011 рік)

Медична діяльність

Інформаційно-методична діяльність

•Створено інформаційно-ресурсний банк даних результатів моніторингу стану здоров'я дітей; науково-популярної, медичної, науково-методичної та навчально-методичної література з проблеми; перспективного педагогічного досвіду.
•Встановлено зв'язок  з інформаційним агентством та науково-методичним кабінетом, з інформаційним банком даних .
•Створено електронну модель психологічного моніторингу.
•На сайті школи постійно надається інформацію щодо формування навичок здорового способу життя,фото звітів про зміцнення здоров'я та профілактики шкідливих звичок.
•Розроблено плакати, буклети, пам'ятки, в яких здоров'я розглядається як найвища цінність людини.

Інформаційно-методична діяльність