Структура Євроклубу

ЄВРОКЛУБ " З НАДІЄЮ В МАЙБУТНЄ"

Ласкаво просимо в Євроклуб

Харківської спеціалізованої школи I-III ступенів №119

Харківської міської ради Харківської області

НАШ ДЕВІЗ:

“To reach your goal, you must

first start to walk”

« Щоб дійти до мети, треба

перш за все йти»

¨

( Оноре де Бальзак)

Наш гімн " We are the world"

Цілі Євроклубу:

•Формування шанобливого ставлення до прав особистості та підвищення культури міжнаціональних та міжетнічних відносин.

• Вибудовування виховного простору, працюючого на формування досвіду емоційно-ціннісного ставлення до навколишнього світу

• Створення умов для розвитку громадянської позиції.

• Орієнтація в цінностях Європейських культур.

Досягнення цих цілей можливо через вирішення наступних завдань:

1. Створення в школі молодіжної організації з метою просвіти підростаючого покоління і виховання у школярів активної громадянської позиції.
3. Формування міжнаціональної толерантності в молодіжному середовищі.
4. Розвиток інтересів, творчих можливостей і комунікативних здібностей учнів школи.
5. Додаткове вивчення іноземних мов (англійської та французької).
6.Участь в міжнародних проектах. встановлення культурних і ділових контактів між учнями школи та молоддю різних країн, а також областей України.
7. Проведення акцій, заходів, вистав, конкурсів з тематики організації з метою обміну досвідом та обговорення актуальних проблем

Направлення роботи Євроклубу:

Позаурочна діяльність: акції, вистави, просвітницькі лекції, тематичні свята, концерти, ярмарки, календар знаменних дат.

Волонтерська діяльність: дні добра, шефство над дитбудинком, шефство над педагогами-ветеранами, участь в районних та міських акціях.