ПРОТИДІЯ ТОРГІВЛІ ЛЮДЬМИ

Свобода людини є однією з головних цінностей сучасного цивілізованого суспільства, а забезпечення недоторканності свободи особи - однієї з головних функцій держави.

Торгівля людьми стала бистроразвівающейся і дуже прибутковою діяльністю для транснаціональної організованої злочинності.

У лексиконі сучасного українського суспільства усе частіше вживається термін «трафікінг» або ж «торгівля людьми». Здавалося б, людство давно забуло про явище работоргівлі, яке більшість з нас асоціюють з давньою та середньовічною історією – кріпацтвом, «чорним рабством» та іншими подібними явищами. Проте, як свідчать факти, работоргівля є  цілком сучасною реалією, чиє існування має потужне економічне підґрунтя. Ця проблема має глобальний характер, адже постраждати від торгівлі людьми може людина будь-якого віку, статі, походження, з будь-якою освітою і рівнем достатку.

Україна насамперед вважається країною походження постраждалих від торгівлі людьми. Але останніми роками вона стала також країною призначення. Так іноземці, що приїжджають в Україну із країн, де військові конфлікти продовжуються десятиріччями, у пошуках безпечного місця проживання можуть постраждати від торгівлі людьми на території України, так само, як і громадяни України, можуть потрапити у схожу ситуацію у власній країні.

СКАЖЕМО НАСИЛЬСТВУ: "НІ"

Проблема жорстокого поводження з дітьми  дуже складна, актуальна і серйозна. І розв’язувати її потрібно комплексно. Лише відверте обговорення існуючих проблем з усіма учасниками навчально–виховного процесу , створення єдиної стратегії боротьби з цим соціальним злом допоможуть отримати позитивні результати.

Були використані різноманітні заходи. Фактично весь навчально–виховний процес спрямований на  створення  умов для успішної соціалізації  учнів, формування в учнівському та педагогічному середовищі атмосфери конструктивної співпраці, довіри, взаємоповаги та підтримки.